خانه

Shenyang Top New Material Co.,Ltd

نمایه شرکت

در سال 2001، شرکت Shenyang Top New Materials Ltd. متمرکز شده است به تحقیق، توسعه و تولید آلیاژهای پایه کبالت، آلیاژهای تنگستن نقره و برای سالهای زیادی. این شرکت روابط خوب همکاری با موسسات تحقیقاتی علمی مانند موسسه فلان آکادمی علوم چین و دانشگاه شمال شرقی را ایجاد کرده و محصولات جدیدی را با آنها همکاری کرده است.

در پایان سال 2012، پس از 5 سال تحقیق و توسعه، این شرکت پیشرفت های قابل توجهی در تولید آلیاژهای پایه کبالت بوسیله یک روش متالورژیکی پودر ایجاد کرد که به شدت باعث پیشرفت این شرکت شد. در حال حاضر می توان از راهنمایی های آلیاژی آلیاژی آلیاژ کبالت، توپ های دریچه، صندلی های شیر، لوله ها، میله ها، فایبر گریز از جوشکاری، قالب های داغ اکستروژن، لوله های محافظ ترموکوپل و آلیاژهای پایه کبالت با اشکال مختلف تولید کرد. در حال حاضر، این شرکت روابط تجاری خود را با تولید کنندگان متعدد داخلی و خارج از کشور، برنده تصویب گسترده از مشتریان.

آلیاژهای نقره ای تنگستن، که توسط شرکت تولید می شوند، دارای یکپارچه و یکپارچه می باشند، می توانند به طور کامل محصولات وارداتی را عوض کنند و به طور همزمان به کشورهای توسعه یافته اروپا و امریکا صادر شوند.

این شرکت عمدتا محصولات ریخته گری دقیق مانند آلیاژهای پایه کبالت را از طریق ریخته گری دقیق و یا ریخته گری دقیق فشار معمولی تولید می کند. محصولات جزئی آن به کشورهای اروپا و امریکا صادر می شود.

شرکت ما
  • تاریخ
  • سرویس
  • تیم ما

در سال 2001 شرکت Shenyang Top New Materials Co.، Ltd. متعهد به تحقیق، توسعه و تولید آلیاژهای پایه کبالت، آلیاژهای تنگستن، آلیاژهای پایه نیکل و سرامیک های فلزی برای سال ها است. این شرکت رابطه خوبی با موسسات تحقیقاتی علمی مانند موسسه فلزی آکادمی علوم چینی و دانشگاه شمال شرقی انجام داده و محصولات جدیدی را با آنها همکاری کرده است.

در پایان سال 2012، پس از 5 سال تحقیق و توسعه، این شرکت پیشرفت های قابل توجهی در تولید آلیاژهای پایه کبالت بوسیله یک روش متالورژیکی پودر ایجاد کرد که به شدت به توسعه شرکت کمک می کرد. در حال حاضر می توان از راهنمایی های صیقل آلی آلیاژ کبالت، توپ های شیر، صندلی های شیر، لوله ها، میله ها، فایبر گریل های جوشکاری، قالب های داغ اکستروژن، لوله های محافظ ترموکوپل و آلیاژهای پایه کبالت با اشکال مختلف تولید کرد. در حال حاضر، این شرکت روابط تجاری خود را با تولید کنندگان متعدد داخلی و خارج از کشور، کسب برنده تصویب گسترده از مشتریان.

آلیاژهای نقره ای تنگستن، که توسط شرکت تولید می شوند، از ویژگی های یکپارچه و جمع و جور برخوردار هستند، می توانند به طور کامل محصولات وارداتی را عوض کنند و به طور همزمان به کشورهای توسعه یافته اروپا و امریکا صادر شوند.

این شرکت عمدتا محصولات ریخته گری دقیق مانند آلیاژهای پایه کبالت و آلیاژهای پایه نیکل را از طریق ریخته گری دقت خلاء یا ریخته گری دقیق فشار معمولی تولید می کند. محصولات جزئی آن به کشورهای اروپا و امریکا صادر می شود.

Shenyang Top New Material Co.,Ltd
Shenyang Top New Material Co.,Ltd
Shenyang Top New Material Co.,Ltd
Shenyang Top New Material Co.,Ltd
1 2 3 4
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : SYTOP

تعداد کارمندان : 50~100

فروش سالانه : 3million-5million

سال تاسیس : 2001

صادرات کامپیوتر : 50% - 60%