خانه

Shenyang Top New Material Co.,Ltd

نمایه شرکت
 

Shenyang Top New Materials Co. ، Ltd. در سال 2001 تاسیس شد و برای سال های زیادی بر روی تحقیق ، توسعه و تولید آلیاژ های کوبالت پایه ، آلیاژ های تانگستین نقره و سرامیک فلزی متمرکز شده است. The company has established good cooperative relations with scientific research institutions such as the Metal Institution of the Chinese Academy of Sciences and Northeastern University and has researched and developed new products.

 

در پایان سال ۲۰۱۲، این شرکت پس از پنج سال تحقیق و توسعه، پیشرفت های فنی قابل توجهی در تولید آلیاژ های مبتنی بر کوبالت با روش پودر متالورژی انجام داد.که به شدت باعث رشد شرکت شد. می تواند نوک دندان های نردبان ، توپ های شیر ، صندلی های شیر ، لوله ها ، میله ها ، دستگاه های برش فیبر شیمیایی لوله های جوش ، مچ های اکستروژن داغ ،لوله های محافظ ترموکوپل و آلیاژ های مبتنی بر کوبالت با اشکال متعدداین شرکت روابط تجاری با بسیاری از تولید کنندگان داخلی و خارجی ایجاد کرده است و مورد رضایت مشتریان قرار گرفته است.

 

آلیاژهای نقره و تُلفستم که این شرکت تولید می کند دارای سازمان یکنواخت و جمع و جور هستند.می تواند به طور کامل محصولات وارداتی را جایگزین کند و همزمان به کشورهای توسعه یافته اروپا و آمریکا صادر می شود.

 

این شرکت عمدتاً محصولات ریخته شده دقیق مانند آلیاژ های مبتنی بر کوبالت را از طریق خلاء یا ریخته گیری دقیق تحت فشار منظم تولید می کند.محصولات جزئی آن به کشورهای اروپا و آمریکا صادر می شود..

 

 

شرکت ما
  • تاریخ
  • سرویس
  • تیم ما

در سال 2001 شرکت Shenyang Top New Materials Co.، Ltd. متعهد به تحقیق، توسعه و تولید آلیاژهای پایه کبالت، آلیاژهای تنگستن، آلیاژهای پایه نیکل و سرامیک های فلزی برای سال ها است. این شرکت رابطه خوبی با موسسات تحقیقاتی علمی مانند موسسه فلزی آکادمی علوم چینی و دانشگاه شمال شرقی انجام داده و محصولات جدیدی را با آنها همکاری کرده است.

در پایان سال 2012، پس از 5 سال تحقیق و توسعه، این شرکت پیشرفت های قابل توجهی در تولید آلیاژهای پایه کبالت بوسیله یک روش متالورژیکی پودر ایجاد کرد که به شدت به توسعه شرکت کمک می کرد. در حال حاضر می توان از راهنمایی های صیقل آلی آلیاژ کبالت، توپ های شیر، صندلی های شیر، لوله ها، میله ها، فایبر گریل های جوشکاری، قالب های داغ اکستروژن، لوله های محافظ ترموکوپل و آلیاژهای پایه کبالت با اشکال مختلف تولید کرد. در حال حاضر، این شرکت روابط تجاری خود را با تولید کنندگان متعدد داخلی و خارج از کشور، کسب برنده تصویب گسترده از مشتریان.

آلیاژهای نقره ای تنگستن، که توسط شرکت تولید می شوند، از ویژگی های یکپارچه و جمع و جور برخوردار هستند، می توانند به طور کامل محصولات وارداتی را عوض کنند و به طور همزمان به کشورهای توسعه یافته اروپا و امریکا صادر شوند.

این شرکت عمدتا محصولات ریخته گری دقیق مانند آلیاژهای پایه کبالت و آلیاژهای پایه نیکل را از طریق ریخته گری دقت خلاء یا ریخته گری دقیق فشار معمولی تولید می کند. محصولات جزئی آن به کشورهای اروپا و امریکا صادر می شود.

Shenyang Top New Material Co.,Ltd
Shenyang Top New Material Co.,Ltd
Shenyang Top New Material Co.,Ltd
Shenyang Top New Material Co.,Ltd
1 2 3 4
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : SYTOP

تعداد کارمندان : 50~100

فروش سالانه : 3million-5million

سال تاسیس : 2001

صادرات کامپیوتر : 50% - 60%